Masáže / Relax / Uvolnění

Masáž je nejstarší forma terapie. Působí tlakem na svaly, dokáže zmírnit bolest a odbourávat stres. Masáže zlepšují krevní oběh a uvolňují napětí. Působí blahodárně na psychiku a celkově navozují pocit pohody. Existuje několik druhů masáží. Záleží jen na Vás a vašich potřebách, kterou z masáží u Nás v salonu zvolíte. Uvolněte se v péči profesionálních masérů Renaty Majtaníkové a Filipa Janíka

Pro dosažení opravdového odpočinku si můžete vybrat z několika masážních olejů : Pivní (manufaktura), 100% přírodní rostlinný olej sibiřská jedle, Vinný 100% rostlinný olej z čerstvých hroznů, Čokoládový olej, Dětský olej, Růžový olej, Levandule - pomeranč - jasmín.

Nabídka masáží v salonu GAMORELI :

Přístrojová lymfodrenáž (detail)
Přístrojová lymfodrenáž pracuje s postupující tlakovou vlnou, která se snaží obnovit jak lymfatický, tak žilní systém. Nafukováním jednotlivých komor návleků se vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu a vznikají jemné tlakové vlny. Terapie působí velmi pozitivně a je vnímána jako velmi příjemný a účinný druh léčby otoků. V končetinách vytváří pocit lehkosti a zmenšuje jejich objem.
Více informací naleznete zde : Přístrojová lymfodrenáž

  • Renata Majtaníková - Masáže Tel.: +420 721 277 766
  • Ceny zákroků naleznete zde : Ceník