Manikúra / Pedikúra / Nehtová modeláž

Při aplikaci UV-gelem zaručujeme, že Vaše vymodelované nehty vypadají zcela přirozeně díky odbornému provedení a ošetření. Na přání Vám nehty krásně nazdobíme provedeme Francouzskou manikúru UV-gelem nebo aplikujeme barevný gel na celé nehty. Po celé proceduře Vám můžeme nabídnout parafinový zábal, masáž rukou či masku. Při modeláži gelových nehtů využíváme nejen kvalitní UV lampy, ale též a pouze profesionální přípravky firem O.P.I., Orly, Happy nails a Tasha. Některé z našich prací naleznete ZDE (nebo pouze klikněte na obrázek)

P-Shine / Japonská manikúra

Pokud nechcete UV-gel a máte krásné vlastní nehty, doporučujeme vyzkoušet japonskou manikúru P-shine (permanent shine) - tak se nazývá oblíbený způsob manikúry, který Vám pomůže docílit nejen krásných, ale také zdravých nehtů.

Po úpravě stylem P-Shine vypadají velmi přirozeně. Výsledek se podobá manikúře s použitím bezbarvého laku, ale celá metoda využívá čistě přírodních produktů, jako jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka a prášek z lastur. Hlavním principem P-Shine je leštění nehtů a jejich ošetřování těmito přírodními výrobky.Japonská manikúra P-Shine se hodí pro všechny, kteří chtějí mít své nehty dokonalé nejen na pohled. Dodává totiž nehtům vitamíny, povrchově je chrání, vyživuje a zpevňuje, čímž podporuje jejich prokrvení a růst. Proto je manikúra P-Shine vhodná také pro špatně rostoucí, lámavé a roztřepené nehty.

Cuccio Naturalé / Pánská manikúra (detail)

Manikúra se provádí pánům, kteří se chtějí prezentovat a dopřát svým rukám zaslouženou péči. V dnešní době již spousta zaměstnání vyžaduje reprezentativní vzhled nejen žen, ale také mužů. Hrubé, okousané nebo zažloutlé nehty upoutají pozornost. Pánská manikúra je ideální na slavnostní příležitosti, jako jsou svatby, plesy atd. Páni se nemusejí ničeho obávat, jejich nehty budou pouze hezky upravené a vyleštěné, nebo nalakované matným pánským lakem. Více informací ZDE

Pedikúra / Novinka
Stejně jako ruce, tak i nohy hrají neméně důležitou roli. Nosí nás celý život, proto jim musíme věnovat péči, kterou si zaslouží. I krátký pohled na nohy dokáže o svém majiteli mnohé vypovědět. Více informací o službě připravujeme. V případě zájmu volejte +420 604 971 327