Kurz líčení pro začátečníky

Náš vzhled je nedílnou součástí našeho života.Ukáži Vám,jak přijmout svoji vlastní krásu a milovat sami sebe. Cílem tohoto kurzu je podtrhnot přirozenou krásu a pomoci Vám nalézt harmonii a soulad mezi Vašim vnitřním a vnějším světem. K líčení bude použita profesionální kosmetika značek: Mac,Lancome, Estee Lauder,Dior,Ingolt,stage line professional. Dále dostanete k dispozici na líčení profesionální štětce včetně desinfekce a přípravků péče o pleť. Na Vaši účast se těší profesionální vizážistka Gabriela Klapková / Make Up artist

Kurz je zaměřen na základní techniky líčení s důrazem na správné návyky práce s líčidly. Naučíte se pečovat o vaší pleť, jak zvolit správný Make-Up, základní techniky líčení, korekce, výběr barev a jejich kombinace, správné použití stětců na líčení, použítí stínů a stínování očí, výběr rtěnky a techniku nanášení, použití tvářenky a její použití při korigování obličeje! Cílem tohoto kurzu je podtrhnot přirozenou krásu a pomoci Vám nalézt harmonii a soulad mezi Vašim vnitřním a vnějším světem. Po ukončení kurzu obdržíte stylové osvědčení.

Na Vaši účast se těší : Gabriela Klapková / Make Up artist
Reference : Miss léto 2007, Česká Miss 2006, Tanečník roku, oficiální vizážista filmového festivalu v Karlových Varech 2011 a 2012, hudební festivaly 2013, Victoria Secret web 2013, internetový magazím The Best of a další.

Naučíte se rychle a efektivně nalíčit do práce či do společnosti! Po dokončení kurzu, získáte KOSMETICKÉ OSVĚDČENÍ.
Místo konání : kosmetický salon Gamoreli / Korunní 56 - Vinohrady / Cena kurzu : 1500kč (pro klienty salonu Gamoreli sleva 1300kč)