Kosmetika / Kosmetické přístrojové ošetření

Vaše pleť je Vaše bohatství a zaslouží si kvalitní péči. Je to žijící orgán, který dýchá a neustále se obnovuje. Snažíme se Vám nabídnout tu nejvhodnější péči pro každý věk a typ pokožky. Na základě správné diagnózy pleti doporučíme a sestavíme ošetření, které bude přesně vyhovovat potřebám Vaší pokožky. Můžete si vybrat z několika druhů ošetření a zvolit si druh kosmetiky, která Vás nejvíce oslovila.

Co Vás u nás čeká :

Každé kosmetické ošetření začínáme důkladným odlíčením, jemným peelingem, změkčením pleti pomocí speciální gelové masky, šetrné čištění pleti, kde můžete využít ultrazvukovou špachtli, která velmi jemně čistí pleť. Případně následným dočištěním pleti. Dále je možno vyzkoušet biostimulační laser, který okamžitě zklidní a zároveň působí do hloubky a tím urychluje proces hojení. V kombinaci s gelovou hydratační maskou má navíc vyhlazující a projasňující účinek a velmi dobře funguje, pokud máte unavenou a zašedlou pleť.

Biostimulační laser se dá použít i samostatně jako kůra, kdy řešíte různé zánětlivé projevy na pokožce. Příznivě působí a hojí do hloubky akne, zesvětluje jizvy a působí protizánětlivě. Dodá pleti potřebnou hydrataci a vyhladí pleť.

Pokud potřebujete vyhladit a trápí vás kruhy pod očima či jemné vrásky a unavená pleť, dalším úžasným pomocníkem je galvanická žehlička. Vaši pleť vyžehlí, zjemní kruhy pod očima a dodá mladistvý vzhled Vaší pokožce. Poté může následovat relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu. Je vždy „třešničkou na dortu“ Správně provedená masáž dokáže ty pravé zázraky. Působí nejen příznivě na pleť, ale i na psychiku. Pak už jen aplikace masky, která se přizpůsobí věku, typu a stavu pleti a následuje závěrečný krém.

Druhy ošetření :