CUCCIO Naturalé / pánská manikúra

CUCCIO Naturalé - je celkem unikátní řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. Tento komplexní systém starostlivosti o ruce, nohy a tělo byl vyvinutý v Toskánském regioně slunečné Itálie a stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky, její hydrataci a elasticitu. Snoubí se tu mnoholeté zkušenosti Italských žen, mužů a nejprogresivnější technologie které představují novou alternativu starostlivosti o pokožku vašich rukou, nohou a těla. Manikúra se provádí také pánům, kteří se chtějí prezentovat a dopřát svým rukám zaslouženou péči. V dnešní době již spousta zaměstnání vyžaduje reprezentativní vzhled ne jen žen, ale taky mužů. Proto je názor, že manikúra není nic pro muže, již klišé. Hrubé, okousané nebo zažloutlé nehty upoutají pozornost. Páni se nemusejí ničeho obávat, jejich nehty budou pouze hezky upravené a vyleštěné, nebo nalakované matným pánským lakem

Unikátní pánská manikúra CUCCIO Naturalé obsahuje :

  • Základní úpravu nehtů - zkrácení a zapilování.
  • Změkčení a úpravu nehtové kůžičky.
  • Změkčení mozolů a ztvrdlé kůže CUCCIO Káva elixirem - Vyrobeným z výtažků kořene kavy - unikátní kombinací s ovocnými kyselinami a dalšími složkami rostlinného původu zaručí stoprocentní výsledek při odstraňovaní mozolů a ztvrdlé kůže dlaní. nenahraditelná složka pánské manikúry.
  • Masáž - CUCCIO lávovým kamenem - dokonale odstraní ztvrdlou kůži z dlaní.
  • Vyleštění nehtů nebo lakování matným pánským lakem
  • Peeling - CUCCIO hydratačním máslovým mýdlem s peelingovými částicemi jojobových zrníček mléka a medu. Tento nový a zcela revoluční přípravek od společnosti CUCCIO vyčistí a jemně odstraní pomocí částic jojobových zrníček odumřelé buňky kůže. Zároveň vaši pokožku hydratuje a dodá jí hedvábně jemný vzhled a elasticitu.
  • Závěrečný krém - CUCCIO Levandulovým lotionem tento levandulový lotion je elixír vitamínů, přírodních anti-oxidačních látek, mořského collagenu a rostlinných hydratačních látek. Již první aplikace postačí k tomu, že kůže vašich rukou bude dokonale hydratována a ochráněna před nepříznivými vnějšími vlivy.